www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 938 napja lejárt

17 éve működő, jó hírű családi vállalkozásunkba

Értékesítőt

keresünk, aki cégünk árbevételét jelentősen növelni képes.

Feladatok:

  • Villamos tervezők, építőipari beruházások, kivitelező partnerek felkeresése, prezentációk tartása, tárgyalások lebonyolítása az ország területén;
  • Elektromos fűtések, és ipari forrasztás-mentes csatlakozók értékesítése, tanácsadás meglévő, és új partnerek felé, vásárokon való részvétel;
  • A kereskedői tevékenységével kapcsolatos minden adminisztráció elvégzése.

Elvárásaink:

  • Német vagy angol nyelv középfokú ismerete;
  • "B" kategóriás jogosítvány;
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos Word, Excel felhasználói gyakorlat.

Az ideális jelölt:

  • Szereti a kihívásokat, nem riad vissza az új ötletek megvalósításától;
  • Több éves műszaki értékesítésben tapasztalt;
  • Önálló gondolatokkal rendelkezik, megbízhatóan dolgozik;
  • Mobilis, rugalmas;
  • Magabiztosan kommunikál személyesen, és telefonon is.

Miért érdemes még nálunk dolgoznia?

  • A cég tulajdonosai eltökélt vállalkozók, akik megbecsülik a tradicionális értékeket, így a szorgalmas, és lojális munkatársak, mindig többet kapnak, mint amire számítanak.
  • A légkör családias, jók a munkakörülmények, a termékek izgalmasak.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, forgalomfüggő havi bér + jutalék, mobiltelefon, laptop;
  • Üzleti utakhoz céges autó;
  • Hosszútávon biztonságos munkahely, felelősségteljes feladatok;
  • Betanulási terv, amely új dolgozóink beilleszkedését segíti;
  • Fejlődési lehetőség, hazai és külföldi szakmai tréningek;
  • A kiválsztás után azonnali munkába állás

Amennyiben a felsorolt feltételeknek mindenben megfelel, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címre:

A munkavégzés helye: Czinege és Fiai Kft. Jászberény Pesti u. 36.

Információt az értékesítendő termékcsalád egy részéről, a Link megjelenítése oldalon talál.

Helyek Pest
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol