www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1001 napja lejárt

 A humáninformatikai és bérügyviteli outsourcing tevékenységet végző

 L-SOFT Zrt. munkatársat keres

Értékesítő

pozícióba felsőfokú okleveles kereskedelmi, közgazdasági vagy informatikai szakirányú végzettséggel

Feladatok:

Társaságunk szoftvertermékeink és bérügyviteli outsourcing szolgáltatásunk értékesítési tevékenységének tervezése, működtetése, irányítása.

  • Új ügyfelek felkutatása, megnyerése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Ajánlatok, pályázati anyagok összeállításában aktív közreműködés
  • Az értékesítés hatékonyságának folyamatos kontrollja, növelése
  • B2B üzleti tárgyalások előkészítése, lebonyolítása
  • Bevételi tervek, értékesítési stratégiák kidolgozása, a megvalósulás irányítása
  • Információk szolgáltatása az üzleti stratégiához és üzletpolitikához

Az ideális jelölt az alábbi szakmai elvárásoknak megfelelő szakismerettel, végzettséggel, képességekkel rendelkezik:

  • Felsőfokú okleveles kereskedelmi, közgazdasági vagy informatikai szakirányú végzettség
  • Önállóság, magas fokú racionalitás, precizitás
  • Kiváló szervező és csapatmunkára való képesség
  • Értékesítési attitűd
  • Minimum 3 éves B2B értékesítési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Tárgyalóképes, legalább középfokú nyelvvizsgával igazolt angol nyelvismeret
  • Magabiztos felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség, mobilitás
  • Jogosítvány

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • szoftverek értékesítésében B2B területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Részvétel egy dinamikusan fejlődő cég menedzsmentjében
  • A magas szintű munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, notebook, céges gépjármű) biztosítása
  • Az elvárásokkal arányos versenyképes fizetés és további juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol