www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 873 napja lejárt

A 20 éve sikeresen működő nyíregyházi SZŐNYEGSZALON áruházba

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keresünk burkolat részlegünkre.

FŐBB FELADATOK:

  • Burkolóanyagok áruházi értékesítése
  • Nyilvántartások, statisztikák vezetése
  • Reklamációk kezelése
  • Értékesítési kampányok végrehajtása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Legyen értékesítési területen szerzett tapasztalatod.
  • Kezeld jól a számítógépet és a fontos szoftvereket
  • Legyél kezdeményező, gondolkodj kreatívan
  • Akarj és tudj dolgozni a saját és céged sikereiért
  • Légy nyitott és barátságos mindenkivel
  • Angol vagy német nyelvtudás előny

Jelentkezésed és fényképes önéletrajzod elérhetőségeiddel e-mailben küldd a megadott címre – a tárgy mezőbe írd: „BURKOLAT ÉRTÉKESÍTŐ”.

A jelentkezőket november 05-ig értesítjük.

További részletek: Link megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő