www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1091 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező, üdülési tagságok értékesítése területén 24 éve piacvezető vállalat, újonnan alakuló értékesítő csapatába keres kifejezetten eredmény- és célorientált, agilis, dinamikus

Értékesítőket

nem ügynöki munkára!

Feladatok:

  • a vállalat saját call centerei által behívott meglévő és új ügyfeleivel való kapcsolatteremtés
  • igényfelmérés,
  • személyre szabott termékismertetés

Munkavégzés helye:

  • hétköznap a vállalat Budapesti központjában
  • hétvégén: vidéki nagyvárosok magas színvonalú szállodáiban

Munkavégzés ideje: hétköznap du. 16h-tól, és hétvége.

Elvárásaink:

  • Budapesti vagy Budapest környéki lakcím vagy szállás lehetőség szükséges
  • értékesítői szemlélet
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • kiváló kommunikációs és empátiás készség
  • önállóság, terhelhetőség
  • csapatmunkára való képesség
  • tanulási, fejlődési igény ill. képesség
  • üzleti életnek megfelelő,hiteles megjelenés
  • értékesítésben szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel, képzést biztosítunk)
  • utazásban, turisztikában való jártasság,
  • továbblépési ambíció
  • min. középfokú végzettség
  • nyelvtudás nem szükséges
  • vállalkozói jogviszonyban végzi munkáját (előny, de nem feltétel)
  • számlaképes

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő, átlagot meghaladó jövedelemi lehetőség, teljesítmény arányos jutalékrendszer
  • vagy fix 3000,- Ft + Áfa napi díj (munkatárs választásától függően)
  • igényes, magas színvonalú munkahely Budapesten ill. vidéki 4*-s szállodákban
  • hétvégi munkához 4*-os szállodákban szállás és utazást biztosítunk
  • fiatalos, modern munkahelyi légkör
  • térítésmentes alap- és továbbképzés, mentori támogatás
  • 24 éve piacvezető vállalat nyújtotta biztonság, precíz és pontos jutalék elszámolás
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • meglévő ügyfélállomány
  • megbízási vagy vállalkozói jogviszony

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.