www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1090 napja lejárt

Értékesítési munkatársat keresünk

Cégünk a Worcare Kft a hazai magán egészségügyi piac kiemelkedő szereplője, keres értékesítési munkatársat.

Főbb feladatok:

  • cégünk szolgáltatásainak értékesítése országosan
  • új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
  • folyamatos és eredményes kommunikáció az új és meglévő ügyfelekkel, beszállítókkal és partnerekkel
  • az aktuális üzleti célok és követelmények szerint segíteni az értékesítési vezetést
  • piaci információk gyűjtése, rendszerezése, konkurensek elemzése
  • együttműködés a vállalat különböző szakmai területeivel

Elvárások:

  • gazdasági, előnyösen kommunikációs vagy értékesítési szakirányú végzettség
  • néhány éves irodai munkatapasztalat értékesítési területen
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) és internet megbízható ismerete
  • Vásárló orientált gondolkodásmód
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Kreativitás
  • monotónia tűrés

Amit kínálunk:

  • bejelentett, teljes munkaidős állás
  • dinamikus fiatalos munkahely
  • fix alapfizetés, jutalék, költségtérítés

A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki érdeklődik az egészségügyi szolgáltatás-értékesítés iránt, és könnyen vált a különböző jellegű feladatok között

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát (fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével) küldje el az alábbi email-címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő