www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 899 napja lejárt

A hazai irodatechnikai piac egyik vezetője Heves, Fejér, Borsod-Abaúj-Zemplén, Tolna megyékben

Értékesítő

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • A megbízó termékeinek értékesítése
  • A meglévő partnerekkel történő kiemelt szintű kapcsolattartás, ill. új értékesítési csatornák felkutatása
  • A termékekkel kapcsolatos műszaki ismeretek fejlesztése, tréningeken való részvétel

Elvárások:

  • Stabil számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Önállóság, nagy munkabírás
  • Magas stressz tűrő képesség
  • Fejlett kommunikációs-, és problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kialakult kapcsolatrendszer
  • Műszaki affinitás

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil háttér
  • Teljes körű, magas szintű oktatás és szakmai támogatás
  • Piacon versenyképes jövedelem és teljesítmény arányos juttatási csomag

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Tolna
Fejér
Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő