www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1081 napja lejárt

Az Adu Alba Kft. 60 fős, több mint 10 éves múltra visszatekintő csomagolástechnikával (főleg fa alapú és műanyag vákuumformázás, tervezéstől a kivitelezésig) foglalkozó, folyamatosan bővülő, fejlődő magyar tulajdonú vállalat.

Székesfehérvári Sóstói Ipari Parkban, közvetlenül az M7-es autópálya mellett található telephelyünk. Jelenleg új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Mérnök értékesítő

Feladatok:

  • a cég kereskedelmi tevékenységének operatív bonyolítása,
  • a cég termékeinek értékesítése,
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, megrendelőkkel,
  • értékesítési célok megvalósítása,
  • potenciális új ügyfelek felkutatása.
  • személyes tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, elsősorban mérnök, közgazdász-kereskedelem területen,
  • többéves értékesítési tapasztalat (csomagolóanyag terület előny),
  • társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • Office (Word, Excel) programok felhasználói szintű ismerete, (kimutatások, elemzések készítéséhez),
  • kiváló konfliktuskezelési, szervezési és kommunikációs képesség,
  • önállóság, gyors döntéshozó képesség, rugalmasság,
  • határozott fellépés, dinamikus személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin,
  • kulturált megjelenés,
  • proaktív, eredményorientált személyiség,
  • nagy teherbíró képesség.

Előny:

  • csomagolóanyag területen szerzett tapasztalat,
  • kiépített kapcsolatrendszer.

Mit kínálunk:

  • fiatalos, professzionális / magas kvalitású, dinamikus csapat
  • rugalmas munkaidő
  • home office munkavégzés
  • családias légkör
  • alkalmazotti státusz
  • kiemelkedően magas kereseti lehetőség (fix bejelentett munkabér + teljesítményarányos jutalék)

Munkavégzés helye:

  • Országos / Székesfehérvár

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk önéletrajzát és motivációs levelét - bérigény megjelölésével - az alábbi e-mail címen: