www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 972 napja lejárt

Értékesítő

munkakörbe munkatársat keresünk

Fő feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak értékesítése
  • Új ügyfelek felderítése, hideghívások, tárgyalások lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése, azok nyomon követése
  • Szerződéskötés, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Az ügyfelek belső folyamataiból eredő igények folyamatos monitorozása, a lehető legtöbb üzleti lehetőség feltárása
  • Kapcsolattartás a cég operatív csapatával, üzletvezetőivel
  • Riportok, beszámolók készítése

Elvárások:

  • Nyomdaipari végzettség és / vagy nyomdaipari tapasztalat (!)
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség, csapatorientált egyéniség, önálló döntésképesség
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség, versenyszellem, kezdeményezőkészség
  • Dinamikus, céltudatos személyiség

Szubjektív elvárások:

  • Elad. Nincs kifogása, nem mutogat külső körülményekre: a cég profitját és a saját jutalékát tartja szem előtt.
  • Ismeri azt a szót, hogy ’nem’, de nem szereti.
  • Profi: a kommunikációja nem agresszív, hanem hatékony és rugalmas.
  • Van business stílusa és megjelenése, idomul a B2B ügyfelekhez.

Előny:

  • Irodatechnikai eszközök értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztos, hosszú távú álláslehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Alapfizetés és forgalom arányos jutalék

Frissen végzett nyomdaipari mérnökök jelentkezését is várjuk.

A fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat a bér igény és a munkakör megjelölésével, az alábbi e-mail címre lehet küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol