www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1171 napja lejárt

Az Adu Alba Kft. 60 fős, több mint 10 éves múltra visszatekintő csomagolástechnikával (főleg fa alapú és műanyag vákuumformázás, tervezéstől a kivitelezésig) foglalkozó, folyamatosan bővülő, fejlődő magyar tulajdonú vállalat.

Székesfehérvári Sóstói Ipari Parkban, közvetlenül az M7-es autópálya mellett található telephelyünkre új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Feladatok:

  • a cég kereskedelmi tevékenységének operatív bonyolítása,
  • a cég termékeinek értékesítése,
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, megrendelőkkel,
  • értékesítési célok megvalósítása,
  • potenciális új ügyfelek felkutatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, elsősorban mérnök, közgazdász-kereskedelem területen,
  • többéves értékesítési tapasztalat (csomagolóanyag terület előny),
  • kiépített kapcsolatrendszer,
  • társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • Office (Word, Excel) programok felhasználói szintű ismerete, (kimutatások, elemzések készítéséhez),
  • kiváló konfliktuskezelési, szervezési és kommunikációs képesség,
  • önállóság, gyors döntéshozó képesség, rugalmasság,
  • határozott fellépés, dinamikus személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin,
  • kulturált megjelenés,
  • proaktív, eredményorientált személyiség,
  • nagy teherbíró képesség.

Mit kínálunk:

  • fiatalos, professzionális / magas kvalitású, dinamikus csapat
  • rugalmas munkaidő
  • családias légkör
  • kiemelkedően magas kereseti lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár / változó

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk önéletrajzát és motivációs levelét - bérigény megjelölésével - a lenti e-mail címen.

Helyek Székesfehérvár
Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges