www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1221 napja lejárt

Cégünk több mint 25 éve forgalmaz fogászati és fogtechnikai berendezéseket, eszközöket és anyagokat. Célkitűzésünk az általunk képviselt gyártók maradéktalan képviselete és vevőink igényeinek kielégítése. Termékeinkkel lefedjük a fogorvosi szakma szinte teljes anyag-, eszköz- és berendezés igényét.

 Ügyfélkörünk bővítéséhez most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

 Értékesítő Munkatárs

Feladatok:

  • Kapcsolattartás, tájékoztatás, információcsere meglévő partnerekkel
  • Katalógus és webshop alapján termékeink ajánlása, értékesítése meglévő partnereink számára beérkező, illetve kimenő hívásokkal
  • Megrendelések kezelése, dokumentálása
  • A megrendelések, ügyfél kérdések és hozzá kapcsolódó folyamatban lévő tevékenységek kezelése
  • Ügyfél elégedettség és hozzá kapcsolódó folyamatban lévő tevékenységek felügyelete
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Telefonos értékesítési, ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Kiemelkedő tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Az értékesítési folyamat kidolgozásának, lezárásának képessége
  • Magas fokú koncentrációs készség, részletekre történő odafigyelés
  • Képesség önálló illetve csapatmunkára egyaránt
  • Kitartó, erősen motivált személyiség
  • Udvarias, türelmes, optimista hozzáállás
  • Üzleties megjelenés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos feladatok
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy 25 éve sikeresen működő cégnél
  • Szakmai fejlődési-előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkakörnyezet

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola