www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1221 napja lejárt

Ha szereti a napi kihívásokat egy mozgalmas, de folyamatosan bővülő piacon;

ha érdeklik a változatos tárgyalások;

ha az átlagosnál nagyobb terhelőképességgel rendelkezik;

ha szeretne átlagnál  nagyobb fizetést;

akkor várjuk jelentkezését

FUTÁR ÉS FIX PONTOS SZOLGÁLTATÁS

ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe.

Cégünk több milliárdos forgalommal rendelkező vállalatcsoport leányvállalatként működik, a csomag és logisztikai piac egyik meghatározó szolgáltatója. Olyan kollégát keresünk, aki a gyorsan változó környezethez alkalmazkodva, eredményorientált szemlélettel és kiemelkedő munkabírásával sikereket ért el az értékesítés területén, és a jövőben is jelentősen hozzá tud járulni cég további fejlődéséhez.

Legfontosabb feladatok:

  • Új cégek megkeresése (min. napi 3 tárgyalás lebonyolítása),
  • Egyedi árkalkulációk és ajánlatok kidolgozása,
  • Szerződések megkötése
  • Jelenlegi partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Havi értékesítési terv teljesítése
  • Partnerek indításával és napi ügyeivel kapcsolatos kapcsolódó adminisztráció
  • Együttműködés a támogató osztályokkal a sikeres indulás és ügymenet érdekében

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítmény arányos motivációs rendszer, felső korlát nélkül
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.

Amit várunk:

  • Csomagpiaci értékesítési tapasztalat
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Komoly munkabírás, és önálló munkavégzés képessége
  • Csapatmunka
  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és jövedelemigény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő