www.cvonline.hu

Értékesítő

Régió:

Győr-Moson-Sopron

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 827881
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kiemelkedő minőségű nyílászárók értékesítésével és  épülettervezéssel foglalkozó kapuvári cég, részére keresünk értékesítőt.  Pályakezdőt is!

Feladatok:

  • prémium kategóriás nyílászárók értékesítése
  • kapcsolattartás meglévő partnerekkel
  • új partnerek megkeresése
  • kalkulációk készítése
  • probléma kezelés
  • részvétel épületátadásokon

Elvárások:

  • Egyetemi, főiskolai végzettség
  • német társalgási szintű nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • vevőcentrikus szemlélet
  • jó szervező-, és problémamegoldó képesség
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • építőipari tanulmányok
  • építőipari szofverismeret

Amit kínálunk:

  • egy nívós csapat megbecsült tagja
  • alapbér + jutalék
  • lakhatási támogatás, utiköltségtérítés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • családias hangulat
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Jelentkezését fényképes önéletrajz formájában küldheti el nekünk, a regisztrációt követően, a Link megjelenítése weboldalra.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.