www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1047 napja lejárt

Cégünk Miskolchoz közeli ipari parkban működő, ipari műszaki tömlők kereskedelmével, ipari vevők raktárról történő kiszolgálásával foglalkozó nagykereskedelmi cég.

Létszámbővítés miatt keresünk értékesítési feladatok ellátásra értékesítő, kereskedelmi ügyintéző munkatársat, irodai munkavégzésre, ajánlatok kidolgozására, rendelések feldolgozására, vevőkkel való kapcsolattartásra.

Nem ügynöki munka.

Önéletrajzokat a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várunk.

Értékesítő

Munkakörnyezet:

  • hosszú távra keressünk kollégát
  • jó munkakörnyezet
  • önálló munkára való lehetőség, kihívások

Munkakör részletezése, feladatok:

  • beérkező ajánlatkérések megértése, feldolgozása
  • műszaki tanácsadás a termékkör ismeretében
  • kimenő ajánlatok teljes körű kidolgozása
  • ajánlatok nyomon követése
  • beérkező rendelések feldolgozása
  • adminisztrációs pontosság, rugalmas ügyintézés
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • munkavégzés helye irodánkban

Elvárások:

  • jó kereskedelmi érzék
  • jó műszaki érzék
  • számítástechnikai ismeretek
  • munkatársakkal együttműködés

Elvárt nyelvtudás:

  • középfokú angol nyelvismeret legalább írásban

ELŐNYT JELENT:

  • magasabb szintű nyelvismeret, esetleg német nyelvismeret
  • műszaki végzettség
  • kereskedelmi tapasztalat
  • hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
  • jogosítvány
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol