www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1045 napja lejárt

Tisztelt Pályázó!

Hamarosan nyíló üzletembe keresek megbízható, rugalmas, kommunikatív Értékesítőket. Nem gond, ha nincs tapasztalatod. Tanítunk. Veled vagyunk! Prémium szolgáltatások, valamint mobiltelefon és otthoni szolgáltatások értékesítésére. - Nem Ügynöki Munka, Hanem Olyan Mint A T-Mobil, Vagy VODAFONE, Vagy Telenor - .

Lehetsz pályakezdő, akár nyugdíjas. A lényeg, hogy akarj, s szeress dolgozni, pénzt keresni.

Amit elvárok:

- Pontosság
- Elkötelezettség
- Minimum középfokú végzettség (Fontos)
- Nyelvismeret, államilag elismerten, angol vagy német. Esetleg más idegen nyelv (Fontos)
- Erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtok:

- Havi fix fizetés, mely bruttó 185.000 Ft.
- Cafeteria, melynek összege havonta 10.000 Ft.
- Jutalék.
- Bejelentett állás.
- Fix munkaidő. Kötött feladatok elvégzése.

Amennyiben úgy gondolod, hogy alkalmas vagy arra, hogy nálunk dolgozz, jelentkezz!

E-mail cím: E-mail cím megjelenítése

Kérlek küld el fényképes önéletrajzodat, motivációs levéllel. Minden jelentkezőnek válaszolok!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol