www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1244 napja lejárt

Hosszú évek óta a piacon levő, minőségi élelmiszereket forgalmazó cég

Értékesítő

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, üzleti lehetőségek kialakítása
  • Kiemelt vevők folyamatos tájékoztatása a cég új termékeiről
  • Kapcsolattartás
  • Ajánlatok kidolgozása
  • Tárgyalások lefolytatása, szerződések előkészítése
  • Napi és heti jelentések elkészítése excel formátumban

Munkavégzés helye: Pest megye

Elvárásaink:

  • Legalább 2 éves, sikeres értékesítői tapasztalat
  • Határozott fellépés és viselkedés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • Motiváltság és terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési rutin
  • Excel táblázatkezelő programban jártasság legalább alapfokú jártasság

Amit ajánlunk:

  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Céges autó és notebook

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk. Kérjük, hogy az e-mail tárgy mezőjébe csak ezt írja be: Értékesítő.

A pályázat következő lépéséről csak azok a pályázók kapnak értesítést, akiket személyes beszélgetésre is behívunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő