www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

Belvárosi „maszek turinformjaink”-ba – idegenforgalmi szolgáltató irodáinkba, munkavállalókat keresünk az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Feladatok:

  • rendezvényjegyek, az üzlet portfoliójába tartozó termékek értékesítése
  • foglalásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, ügyintézés
  • vendégekkel való személyes kapcsolattartás

Elvárások:

  • Értékesítő véna - legfontosabb
  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív angol és még egy idegen nyelv ismerete a következőkből: spanyol/ francia/ olasz
  • Budapesti helyismeret: tömegközlekedés, látványosságok
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • kreativitás, alaposság, gyorsaság, pontosság
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előnyök:

  • további nyelvek ismerete – angol és spanyol vagy francia vagy olasz mellett

Juttatások:

  • Alapfizetés + forgalom alapján jutalék

A munkavégzés helye:

  • Budapest, Belváros, Erzsébet tér, Ferenciek tere

Munkaidő:

  • Heti 40 óra, az üzlet minden nap nyitva van. Munkaidő beosztás szerint, 2 műszakos munkarend, (9:00-14:00 és14:00-19:00)

Angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét várjuk az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz, Spanyol, Francia, Angol