www.cvonline.hu

Értékesítő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 820313

Csongrád megyei faipari kereskedelmi megbízónk részére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat

Értékesítő

Feladatok:
  • faipari alapanyagok értékesítése;
  • Megrendelőkkel való aktív kapcsolattartás;
  • a meglévő ügyfélkör ápolása, naprakész kezelése, a telephelyhez tartozó vevők ismerete;
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása és egyéb feladatok ellátása
Elvárások:
  • min. középfokú végzettség;
  • faipari technikusi végzettség;
  • min. felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • kitűnő problémamegoldó;
  • önállóság, precizitás;
  • proaktív gondolkodásmód;
  • kiváló kommunikációs képesség.
Előny:
  • vasalat értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • lapszabászati értékesítésben szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója nyújt:
  • dinamikusan fejlődő cég biztos háttere;
  • versenyképes jövedelem;
  • fejlődési lehetőség;
  • önálló munkavégzés;
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.