www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 949 napja lejárt

Építőipari kis- és nagykereskedés

Értékesítő

pozícióba gyakorlott munkatársat keres.

Feladatok:

  • forgalmazott termékek, árucikkek értékesítése, a vásárlók kiszolgálása
  • szükséges megrendelések továbbítása beszerzést végző kolléga felé

Szakmai elvárások:

  • értékesítésben szerzett több éves gyakorlati tapasztalat

Előnyt jelent:

  • a piaci környezet (gyártók, konkurencia) ismerete
  • valamely vállalatirányítási rendszer kereskedelmi moduljának ismerete
  • építőanyag ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • önálló munkavégzés
  • igényes, színvonalas munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Pest Megye, Vecsés

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címre kérjük megküldeni!

Helyek Vecsés
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő