www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

Értékesítő munkatársat keresünk

A Lépéselőny Média Kft. több mint 8 éve, az egyik vezető magyar üzleti közösségi portált üzemeltető cég.

Lendületes, összetartó magyar és külföldi megbízásokat ellátó telemarketing csapatába keres értékesítői pozícióba munkatársat!

Az értékesítő feladatai:

  • A cég call center szolgáltatásainak értékesítése,
  • Telefonon történő időpont egyeztetés,
  • Kapcsolatfelvétel, tárgyalások lebonyolítása,
  • Szerződések elkészítése,
  • Értékesítési jelentések elkészítése,
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás.

A munka betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Minimum 1 éves eredményes értékesítési tapasztalat,
  • Gyakorlat telefonon történő hideghívások területén,
  • Kiváló kommunikáció és kapcsolatteremtő képesség,
  • Önálló munkavégzés,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret,
  • Jó adminisztrációs készség.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes teljesítmény-orientált juttatási csomag,
  • Fix bér plusz bónusz,
  • Infrastruktúra biztosítása a munkavégzéshez,
  • Változatos munka.

Jelentkezés: Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő