www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1302 napja lejárt

Értékesítő

Ismertető:

Az Otthon Centrum hálózatában egyedülállóan munkatársaink működési területe teljes Budát érinti; amely a legnagyobb és legváltozatosabb ingatlankínálattal rendelkező, számos értéknövelő beruházással fejlődő terület.

Ebben most Ön is részt vehet!

Sikereinket megosztjuk Önnel.

Amit kínálunk:

  • anyagi befektetés és üzleti kockázat nélkül megalapozható vállalkozás
  • kész üzleti modell, vállalkozói tapasztalatok
  • jól működő franchise rendszer bevált eszközei a sikeres, eredményes munkához
  • 30 000 eladó és több tízezer kereső ügyfelet tartalmazó adatbázisunk használata
  • piacvezető cégünk munkatársainak kijáró elismertség és hosszú távú karrier lehetőség (ingatlan tanácsadótól a franchise partnerig)
  • kiterjedt országos hálózatunk közel 1 000 munkatársának támogatása az eredményes munkához
  • személyre szabott elméleti és gyakorlati (mentori) segítség
  • tudásszintnek megfelelő, professzionális gyakornoki program az Otthon Centrum Akadémia felkészült tréneri csapatának támogatásával

Magunkról:

  • nagy múltú cégcsoport, nyolcszoros „Az Év Ingatlanforgalmazója” és többszörös „Superbrands” díjjal kitüntetett 10 éve működő franchise hálózata
  • munkatársaink három jól felszerelt irodában, saját időbeosztásban végezhetik munkájukat

Feladatok:

  • a sikeres pályázók feladata új és használt lakások értékesítése, felkutatása
  • tanácsadás ügyfeleink számára az Otthon Centrum által nyújtott komplex szolgáltatási háttér valamint tudásbázis segítségével
  • folyamatos kapcsolattartás ügyfeleinkkel és munkatársainkkal

Bérezés, juttatások:

  • dinamikus teljesítmény alapú jutalékrendszer, felső korlát nélkül
  • már a betanulási időszakban is elérhető jövedelem
  • a kezdő működési költségek támogatása
  • rendszerünk lehetőséget biztosít passzív jövedelemszerzésére is

Ideális jelöltünk:

Kezdeményező, vállalkozó szellemű, ambiciózus, kész a kitartó és önálló munkára. Ezen felül közlékeny, társaságkedvelő, rugalmas és nyitott a folyamatos fejlődésre.