www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

MAGYAR TELEKOM VISZONTELADÓ PARTNERE

Üzleti és lakossági területre

 keres Budapest és Pest megyébe 10 fő tapasztalattal rendelkező kijáró üzletkötőt.

Értékesítő

munkára, Budapest és Pest megye területére

2014 Új lehetőségek a Telekomnál!

  • Biztos jövedelem
  • Magas jutalék
  • Jelentős ügyfél bázis

Feladatok:

  • Lakossági és/vagy üzleti ügyfelek személyes felkeresése
  • Meglévő szerződések hűség hosszabbítása
  • Új termékek értékesítése,
  • Mobil és vezetékes telekommunikációs termékek
  • TV, Internet, telefon előfizetési díjak  igény szerint módosítása.
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Vállalkozói Igazolvány
  • Értékesítési tapasztalat
  • Min. középfokú végzettség
  • Megfelelő kommunikációs készség
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Pozitív- eredmény orientált szemlélet
  • Tárgyalóképes megjelenés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem (250-350 ezer Ft+Áfa)
  • Piacvezető vállalat legkorszerűbb termékeinek értékesítése
  • Díjmentes képzések
  • Területi kizárólagosság
  • Hosszú távú, biztos munka
  • Kedvezményes Mobil telefon használat
  • Óriási ügyfélkör

Jelentkezés módja: Küldje el WORD formátumú FÉNYKÉPPEL ELLÁTOTT önéletrajzát, a tárgy mezőben a POZÍCIÓ MEGJELÖLÉSÉVEL az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó