www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 1168 napja lejárt

Precíz Háztartási Gép Szaküzlet és Webáruház keres  munkatársat

ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe.

Feladat:

  • ügyfélfogadás, tájékoztatás (a vásárlók részére pontos, magasszintű információk nyújtása a termékekről)
  • értékesítési folyamat ügyvitelének bonyolítása (számlázás, árajánlat kezelése, megrendelések rögzítése, fuvarlevél készítése, weboldal adminisztráció)
  • bejövő hívások kezelése (telefonos megrendelések rögzítése)
  • áruátvétel, raktári rend fenntartása, készletkezelés
  • üzlet rendben tartása (aktuális ár, termékismertető, marketing anyag kihelyezése, bemutató készülékek tisztán tartása)
  • adminisztráció.

Követelmény:

  • középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • erős felhasználó szintű számítógép ismeret (Word, Excel, grafikai programok)
  • áruismeret (forgalmazott háztartási készülékek professzionális ismerete)
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzés
  • egészségügyi alkalmasság

Előny:

  • háztartási gépek vagy műszaki cikkek területén direkt értékesítésében szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi gyakorlat
  • jó analitikus képesség, számítógépes gyakorlat
  • precizitás, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány.

Érdeklődni fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen vagy személyesen az alábbi címen: Debrecen, 4030 Gázvezeték u. 10. H-P.: 9.00- 16.00.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő