www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1262 napja lejárt

10 éves múlttal rendelkező hazai cégünk, saját receptúra alapján, egyedi gyártástechnológiával előállított ultrahang és EKG zselék/gélek gyártásával valamint forgalmazásával foglalkozik.

Cégünk a bővülő külföldi partnerekkel foglalkozó értékesítési csapatába keres munkatársat!

Elsősorban már eredményt elért, agilis értékesítők jelentkezését várjuk, akik szeretnének angolul beszélni nap mint nap, és külföldi ügyfelekkel dolgozni, kiállításokra járni.

Feladatok:

·         Új külföldi nagykereskedelmi ügyfelek felkutatása,

·         Folyamatos kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel,

·         Ajánlatok elkészítése,

·         Üzletkötés,

·         Megrendelések nyomon követése,

·         Értékesítési jelentések elkészítése,

·         Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás.

Elvárások:

·         Minimum 1-2 éves eredményes kereskedelmi értékesítési tapasztalat,

·         Tárgyalás szintű angol nyelvtudás, (szóban és írásban),

·         Kiváló kommunikáció és kapcsolatteremtő képesség,

·         Agilitás, önálló munkavégzés,

·         Felhasználó szintű számítógépes ismeret,

·         Jó adminisztrációs készség.

Előny:

·         Német vagy francia vagy spanyol nyelv tárgyalás szintű ismerete,

·         Kulcs ügyviteli rendszer használata,

·         Saját gépkocsi.

Amit nyújtunk:

·         Mentori rendszer a betanulási idő alatt,

·         Külföldi kiállításokon való részvétel,

·         Versenyképes teljesítmény-orientált juttatási csomag,

·         Infrastruktúra biztosítása a munkavégzéshez,

·         Sokoldalú, változatos munka.

Jelentkezés: Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, motivációs levelét és fizetési igényét várjuk a feltüntetett mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő