www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1174 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Értékesítő

agrár, mezőgazdasági területre.

Feladatok:

  • Takarmányok értékesítése,
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerek felkutatása,
  • Új termékek bevezetése és bemutatása,
  • Szerződések előkészítése, megrendelésekkel kapcsolatos ügyek intézése,
  • Árkalkulációk elkészítése és prezentálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár vagy mezőgazdasági végzettség,
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány,
  • Minimum 3 éves takarmány értékestésében szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes szlovák nyelvtudás, angol nyelvtudás előny
  • Értékesítési és vevőorientált gondolkodásmód,
  • Lendületes személyiség, kiváló kommunikációs és tárgyalókészség,
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség.