www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1274 napja lejárt

Cégünk, a Foton Nyílászáró Szerkezeteket Gyártó és Forgalmazó Kft. (Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése) 1995-ben alakult. Termékeinkkel (műanyag és alumínium nyílászárók) Magyarországon az elsők között olyan megoldásokat kínálunk, amelyek Európában a legújabb fejlesztési irányzatoknak felelnek meg. Sikeres termékcsaládunkat, a Foton ablakrendszert, Sopronban és Sárospatakon gyártjuk, ahol a legkorszerűbb számítógépes vezérlésű gépek biztosítják a precíz technológiát, munkatársaink felkészültsége, lelkiismeretessége pedig a legkiválóbb minőséget.

 1-1 fő Értékesítő

munkatársat keresünk győri, illetve soproni irodánkba.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • középfokú német nyelvtudás (soproni iroda esetén)
  • számítástechnikai ismeretek
  • magas szintű kommunikációs készség
  • precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előnyök

  • nyílászárók értékesítésében szerzett tapasztalat
  • problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • műszaki ismeretek

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai háttér
  • kultúrált munkakörülmények
  • képzések és továbbképzések

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk fényképes pályázatát (motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a lenti e-mail címre, a tárgy mezőben ,,Győri Értékesítő Pályázat”, illetve „Soproni Értékesítő Pályázat”-ként megjelölve.

Kérjük motivációs levelét közvetlenül az e-mailbe, önéletrajzát pedig csatolt Word fájlba írja!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő