www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1233 napja lejárt

Siófoki központú, Magyarországon 22 éve piacon lévő, nemzetközi hátterű, könnyűszerkezetes acélcsarnokokat gyártó és építő vállalat keres, akár pályakezdő munkatársat magyarországi munkavégzéssel:

Értékesítői pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkavégzés Magyarország egész területén,
  • Érdeklődők felkeresése, kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
  • Piackutatás, piacszerzés, új ügyfélkapcsolatok felkutatása, kiépítése,
  • Árajánlatok elkészítése,
  • Folyamatos műszaki támogatás a vevők számára.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Eredmény- és vevőorientáltság,
  • Felsőfokú műszaki/építőipari végzettség,
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, autóvezetési gyakorlat minimum 3év,
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Nagy utazási hajlandóság,
  • Műszaki és értékesítés-orientált szemlélet.

Amit kínálunk:

  • Betanulás a cégcsoport külföldi telephelyein,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Cégautó, mobiltelefon, notebook,
  • Szakmai fejlődés,
  • Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon.

Az elvárásoknak minden pontban megfelelő, fényképes önéletrajzot, motivációs levelet jövedelem igény feltüntetésével magyar és angol nyelven kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.
A pályázat tárgyában kérjük feltüntetni: Értékesítői Állás Pályázat