www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 1287 napja lejárt

A Bravogroup Office hosszú évek óta meghatározó szerepet tölt be a hazai irodatechnikai piacon. Vállalatunk budapesti központjába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

 ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása,
  • Termékek és szolgáltatások értékesítése,
  • Konkurenciafigyelés,
  • Ügyféligény felmérése, ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása,
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú gazdasági, műszaki, vagy informatikai végzettség,
  • Hasonló területen, irodatechnikai/ informatikai termékek és szolgáltatások direkt értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Minimum alapszintű angol nyelvtudás,
  • Magas szintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • Sales attitűd,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Kifogástalan üzleti megjelenés, mobilitás,
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági, műszaki vagy informatikai végzettség,
  • Közbeszerzési, EU-s és hazai pályázati rendszerek ismerete, pályázatírásban szerzett tapasztalat,
  • Kiterjedt, releváns kapcsolati tőke,
  • Vevőközpontú gondolkodásmód, sikerorientált szemlélet,
  • Saját gépjármű.

Amit a cég nyújt:

  • Dinamikus, fiatal csapat,
  • Fejlődési-, előrelépési lehetőség,
  • Új kihívások, hosszú távú perspektíva,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Folyamatos szakmai képzések.

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

Ha úgy gondolod, hogy szívesen dolgoznál nálunk értékesítőként, akkor küldd el önéletrajzod a pozíció, és a fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre.

Jelentkezőink figyelmébe ajánljuk, hogy azon pályázókat áll módunkban meghallgatni, akik a fenti kritériumoknak megfelelnek, továbbá a várhatóan beérkező nagy mennyiségű pályázati anyagok következtében visszajelzést azon pályázóknak áll módunkban adni, akik meghallgatáson vesznek részt! Köszönjük a megértésüket!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő