www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1210 napja lejárt

Belvárosban, a Bazilika közvetlen szomszédságában, nívós nyílászárókkal és árnyékolástechnikával foglalkozó cég, az Ablaknet Kft. exkluzív bemutatótermébe, teljes munkaidőre keres

értékesítőt

Feladata:

  • a bemutató terembe érkező igényes ügyfélkör magas szinten történő kiszolgálása
  • folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel a vásárlási ciklus során és azt követően is
  • beérkező árajánlatkérésekre történő gyors, precíz
  • kapcsolattartás a partnercégekkel
  • projektek nyomon követése, a szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárásaink:

  • kimagasló kommunikációs készség
  • értékesítésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • műszaki ismerek, affinitás, érdeklődés
  • bizonyítottan stresszt és önálló munkavégzést jól tűrő személyiség
  • önmagára és környezetére is egyaránt igényesség
  • precizitás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • felsőfokú műszaki és/vagy építőipari végzettség
  • tárgyalások lebonyolításához megfelelő angol és/vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Exkluzív belvárosi munkakörnyezetet
  • Lendületes, dolgozni és eredményeket elérni szertető csapatot
  • Szerteágazó fejlődési és karrier lehetőséget
  • Versenyképes, teljesítménytől függő bérezést

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével, legkésőbb 2014. március 31-ig küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő