www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1227 napja lejárt

Értékesítő

Az Otthondepo.hu egy építőanyagokkal és lakberendezési cikkekkel foglalkozó webáruház, ahol minden otthon felépítéséhez és felújításához szükséges termékek széles választéka várja az érdeklődőket: építőanyagok, csempék, padlólapok, szaniterek és ezek kiegészítői. A vállalkozás Budapesten található bemutatótermébe keres munkatársat.

Meghirdetett pozíció: értékesítő

Munkavégzés helyes: Budapest, IX. kerület, Lurdy-ház

Feladatok:

  • tanácsadás, értékesítés
  • vevők kiszolgálása
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • áruvédelem a bemutatóteremben

Elvárások:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi érzék
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • vevőközpontúság, megbízhatóság, rugalmasság, kreativitás
  • hétvégi nyitva tartáshoz való alkalmazkodás

Előny:

  • építőanyag-, burkolóanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Word, Excell ismeret

Amit kínálunk:

  • fiatalos, dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • stabil hátterű munkáltató (22 éves múlt)
  • felvételt követően betanulás és további képzések