www.cvonline.hu

Értékesítő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 759998
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal partnercégünk, a világítástechnikai piac aktív résztvevője megbízásából keresünk értékesítő munkatársat. További információk a cégről: Link megjelenítése

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott lámpatestek értékesítése
  • Belsőőépítészekkel, építészekkel új kapcsolat kiépítése
  • Projektek kezelése
  • Ajánlatok készítése
  • Értékesítési folyamat koordinálása

Elvárások:

  • Értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki ismeretek
  • Angol / német nyelvismeret
  • Jó tárgyaló készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, pontosság, precizitás
  • Értékesítésben szerzett referenciák
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Világítástechnikai piacon szerzett tapasztalat
  • Meglévő kapcsolatrendszer
  • AutoCAD ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Laptop, céges autó, mobiltelefon

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció és megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a honlapunkon történő regisztráció után.

További információk: Link megjelenítése