www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 1314 napja lejárt

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. az alábbi pozícióra keres munkatársat:

ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keres

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása,
  • Kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel,
  • Hideghívások kezdeményezése
  • Az ajánlatokkal kapcsolatos adminisztráció bonyolítása;
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, a társosztályokkal és a területi képviselőkkel;
  • A területet érintő statisztikát, beszámolók készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek; erős Excel haladó használatával
  • Belföldi közúti fuvarozócégnél értékesítésben szerzett tapasztalat min 2 év tapasztalat
  • Értékesítői attitűd, rendszerszemlélet, pro-aktív hozzáállás, ügyfél orientáltság, pontosság precizitás

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás;

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely,
  • versenyképes jövedelem,
  • magas színvonalú szakmai környezet,
  • folyamatos képzés

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Európa utca 6. BILK Logisztikai Központ

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő