www.cvonline.hu

Értékesítő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 756908
lejárt

Értékesítő

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Felsőfokú végzettségű, 2-3 éves médiaértékesítési tapasztalattal rendelkező külső munkatárs jelentkezését várja színvonalas lap, könyv és online kiadó értékesítési területre.

Feladatkör, felelősségek:    •- Potenciális ügyfélkör feltérképezése • Üzletkötés (ügyfélszerzés) • Prezentációk készítése, megtartása • Szerződéskötés • Ügyfelekkel kapcsolatos tervezés, tárgyalás, kapcsolattartás • Részvétel az árképzésben és egyéb sales-feladatokban

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   A felsőfokú végzettség és a médiaértékesítési, ügynökségi területen szerzett tapasztalat mellett további elvárások a jelentkezőkkel szemben: önállóság, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, eredményorientáltság, terhelhetőség.

A megbízó cég profilja:    Megbízónk francia és angol nyelvű televízió csatornák (TV5, BBCW, Mezzo, Kidsco, stb.) magyarországi terjesztésével foglalkozó kis, családias cég.

Egyéb:    A motivációs levéllel ellátott fényképes önéletrajzot a  e-mail címre, közvetlenül a megbízónkhoz kérjük elküldeni! Jelentkezésével Ön nem kerül be a PBS International Kft. adatbázisába.