www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1041 napja lejárt

Az Adu Alba Kft. új munkatársat keres

Értékesítő

munkakörbe.

Feladatok:

  • a cég kereskedelmi tevékenységének operatív bonyolítása,
  • a cég termékeinek értékesítése,
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, megrendelőkkel,
  • értékesítési célok megvalósítása,
  • potenciális új ügyfelek felkutatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, elsősorban mérnök, közgazdász-kereskedelem területen,
  • min. 8 éves értékesítési tapasztalat (csomagolóanyag terület) előny,
  • kiépített kapcsolatrendszer,
  • társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • Office (Word, Excel) programok felhasználói szintű ismerete, (kimutatások, elemzések készítése),
  • kiválló konfliktuskezelési szervezési és kommunikációs képesség,
  • önállóság, gyors döntéshozó képesség, rugalmasság,
  • határozott fellépés, dinamikus személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin,
  • kultúrált megjelenés,
  • proaktív, eredményorientált személyiség,
  • nagy teherbíró képesség.

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár / változó

Önéletrajzokat és motivációs leveleket bérigény megjelölésével kizárólag a lenti e-mail címre várjuk február 28-ig.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő