www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1132 napja lejárt

A megbízónk, Magyarország egyik legnagyobb hírlapos cége, így mint külsős cég meglehetősen széles körben végzünk különböző tevékenységeket. Előfizetők gyűjtése, szervezése, csomagszállítás.

Csapatunk bővítéséhez most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióra Fejér – Veszprém – Vas - Zala Megyékben:

Értékesítő

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek személyes felkeresése
  • Új előfizetők személyes felkeresés
  • Friss lemondó előfizetők személyes felkeresése
  • Szerződéskötés
  • Kérdőívezés

Elvárások:

  • Saját autó
  • Jó értékesítői és kommunikációs képességek
  • Számítógép/internet otthon
  • 8-10 munkanap/ hó

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Vállalkozói ambíciók
  • Értékesítői múlt
  • Empátia

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munka
  • Magas jutalék
  • Akár mellékállásként is végezhető
  • Kötetlen munkaidő
  • Akár 200.000 forintos nettó jutalék / hó

Kérjük, önéletrajzát a lenti e-mail címre küldje, és tartalmazza az alábbiakat:

  • Fénykép
  • A fenti elvárások közül melyikkel, milyen szinten rendelkezel
  • Munkába állás kezdete

Helyek Zala
Vas
Veszprém
Fejér
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő