www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1065 napja lejárt

Megbízónk egy céges reklámajándék forgalmazásával foglalkozó cég részére keresünk új kollégát

Értékesítő

munkakörbe.

Az értékesítő kolléga elsődleges feladata olyan vállalatok felkeresése és ügyféllé alakítása, melyek nyitottak a céges ajándékokkal való reklámozásra, brand építésre.

Minimum 2-3 éves B2B értékesítési tapasztalattal (üzletkötő, telemarketing) rendelkező és saját, kiforrott módszer alapján dolgozó jelentkezőket, akiknek a legfontosabb feladata lesz a telefonhívások és látogatások céltudatos megtervezése és előkészítése, az értékesítés folyamatos növelése a terveknek megfelelően és a magas színvonalú kapcsolattartás.

Eredményes munkája esetén lehetősége van új piacokat építeni, ezért mindenképpen hosszútávra gondolkodó embert keresünk. Új munkatársunk saját ötleteivel lehetőséget kap hozzáadott értéket teremteni dinamikus, csapatmunkára épülő cégünkben.

Feladatok:

  • értékesítési terv kidolgozása, folyamatos ellenőrzése, forgalmi célok elérésének biztosítása
  • új potenciális vállalatok felkutatása, információgyűjtés az üzleti tevékenységeikről, kapcsolatfelvétel telefonon és/vagy személyesen
  • üzleti igények felmérése és azokra megoldási javaslatok kidolgozása
  • a cég termékeinek, szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése az új és meglévő ügyfelek számára, a valós igényeiknek megfelelően
  • folyamatos kapcsolattartás az új és meglévő üzleti partnereinkkel (ügyfelek megtartása és újraértékesítés részükre)
  • a meglévő és potenciális ügyfelek tájékoztatása új termékekről, megoldásokról
  • új ügyféligények feltérképezése
  • az értékesítéssel összefüggő folyamatos dokumentálás
  • a havi és negyedéves értékesítési célok teljesítése
  • együttműködés a cégen belüli funkciókkal (termékfejlesztés, ügyfélszolgálat, marketing, pénzügy, stb.)

Elvárások:

  • középfokú végzettség (felsőfokú gazdasági előnyt jelent)
  • bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
  • minimum 2 év B2B szektorban szerzett szakmai tapasztalat (üzletkötő, telesales)
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • kiforrott tárgyalástechnikai gyakorlat és tárgyalókészség
  • képesség az üzleti döntéshozók elérésére, igényeinek felmérésére és megoldási javaslatok felvázolására
  • képesség az aktív partnerkapcsolatok kiépítésére és megtartására
  • bizonyított képesség a bevételi és egyéb értékesítési célok folyamatos elérésére
  • magabiztos és határozott a fellépés, lendületes személyiség
  • kitartó, önálló és eredményorientált munkavégzés
  • proaktivitás, kreativitás, tanulékonyság, rugalmasság
  • precizitás, megbízhatóság, elkötelezettség, szorgalom
  • üzleti érzék, ügyfél centrikus hozzáállás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel
  • saját kapcsolatrendszer, piac- és termékismeret előnyt jelent, de nem feltétel
  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • fix alapfizetés + teljesítményarányos jutalék
  • fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
  • a jó teljesítmény arányos anyagi díjazása
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a lenti e-mail címre, a tárgy mezőben „Értékesítő pályázat”-ként megjelölve.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő