www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1408 napja lejárt

16 éves múlttal rendelkező, honlap és webáruház fejlesztéssel foglalkozó budapesti cég keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Faladatok:

  • Új, potenciális ügyfelek felkeresése, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Beérkező ajánlatkérések kezelése
  • Személyes találkozók és tárgyalások bonyolítása
  • Árajánlat készítés, szerződéskötés
  • Meleg és hideg hívások indítása, és kezelése

Elvárások:

  • Minimum 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • Jó értékesítői, prezentációs és kommunikációs képességek

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Kialakult kapcsolatrendszer
  • Online értékesítési és marketing tapasztalat
  • Vállalkozói ambíciók
  • Saját autó

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatkör
  • Céges mobiltelefon
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fix bér, plusz jutalék

Kérjük, önéletrajzod a lenti e-mail címre küldd, és tartalmazza az alábbiakat:

  • Fénykép
  • A fenti elvárások közül melyikkel, milyen szinten rendelkezel
  • Nettó jövedelem igény
  • Munkába állás kezdete
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő