www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1228 napja lejárt

KERESSÜK MAGYARORSZÁG LEGRÁTERMETTEBB ÉRTÉKESÍTŐIT
Profi értékesítőnek tartja magát? Vagy csak egyszerűen jól bánik az emberekkel? Úgy gondolja, hogy az értékesítési szakma lényege az ügyfél és a számára megfelelő termék? Hisz abban, hogy a minőség és a törődés a valódi érték ebben a szakmában és nem a mennyiség, mert az mindenképpen jön az előzőekből? Nem akar mindenkinek, bármi áron, akármit eladni? Ha magára ismert, akkor jelentkezzen hozzánk, mert Ön a mi szemünkben
AZ ÉRTÉKESÍTŐ
Olyan értékesítési szakemberekkel fogunk együttműködni, akik - lehetőség szerint különféle területeken -, saját tehetségük eredményeként, erkölcsileg vitathatatlan módon már elértek sikereket az értékesítés területén, vagy erre bizonyíthatóan alkalmasak. Azokat keressük, akik magabiztosak abban, hogy képesek üzleti találkozókat sikeresen zárni és a munkájukért felelősséget vállalva, folyamatos lelkesedéssel, kitartással dolgoznak saját maguk és megbízójuk érdekében.
Fontos tudni, hogy nem biztosítási, pénzügyi, porszívó, csoda kávé, táltos kavics és egyéb más MLM-es termékekkel házaló ügynököket keresünk. Nem vagyunk MLM rendszerben működő cég, ha kifejezetten ilyet keres, kérjük, ne fáradjon velünk!

Főbb feladatok, munkák:
  • aktív szerep cégeink változatos termékeinek, szolgáltatásainak értékesítésében
  • a termékszakmai háttér elsajátítása, naprakész ismerete
  • a vállalt értékesítési tervek megvalósítása
  • ügyfélkapcsolat fenntartása az adott üzleti fázisnak megfelelően
  • javaslat új modellek, módszerek bevezetésére, piaci lehetőségek feltárásra
  • rendszeres visszacsatolás a közvetlen vezetőnek

Amit kínálunk hosszú távon:
  • ritka lehetőséget egy új, fejlődő területen való tapasztalatszerzésre, startup környezetet
  • értékesítési vezetői előmenetelt
  • folyamatos, rendkívül változatos megbízásokat, akár külföldön is
  • hasonló pozícióban a multik által kínált jövedelemnél megszégyenítően kedvezőbb kompenzációs lehetőséget

Amit kínálunk, már rövid távon is:
  • vezetői támogatást, szakmai felkészítést
  • szabadságot a leghatékonyabb módszerek kialakításához
  • a lehetőségekhez mérten, a célok eléréséhez szükséges eszközöket
  • méltányos, elfogadható megélhetést biztosító jövedelmet
  • jókedvű, fiatalos csapatot, emberi, korrekt, felnőtt megnyilvánulást és gesztusokat

A pozícióhoz tartozó elvárások:
  • célorientáltság, megoldásra törekvés és ügyfélközpontúság
  • lendület, tettrekészség és agilitás
  • önálló munkavégzésre képesség, talpraesettség
  • mobilitás, utazási hajlandóság, alkalmasság irodán kívüli munkára
  • pozitív gondolkodás, „ teszek érte” szemlélet, problémamegoldó hozzáállás
  • rugalmasság, könnyedség és nyitottság
  • fontos, hogy bármilyen (akár 3-4 havonta változó) termékkel, szolgáltatással képes legyen azonosulni
  • a fentieken túl a szokásos alapok: ápoltság, intelligens megnyilvánulás szóban és írásban, a mai kornak megfelelő infokommunikációs ismeretek, bizonytalanság tűrés, kompatibilitás a vezetőséggel, és persze legyen szupermen/szupervumen, stb., de ezek majd még a személyes találkozón konkretizálódnak

Előny, de nem feltétel:
  • képesség a projekt alapú működésre
  • képesség angol, vagy német nyelvű kommunikációra
  • saját gépjármű munkavégzés céljára (költségtérítés mellett)
  • vezetői engedély (B)
  • új termékek, szolgáltatások bevezetésében, felfuttatásában gyakorlat

Munkavégzés helye:
  • Budapesten és a megyeszékhelyeken keresünk kollégákat

Fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzával és opcionálisan a motivációját, alkalmasságát bemutató bármilyen eszközzel.
A motivációja kapcsán kérjük, kerülje az általános megfogalmazást és a közhelyes dolgokat, eszközöket. Kifejezetten azokat a jelölteket várjuk, akik saját maguk is hisznek a pozícióra való alkalmasságukban, és ezt a hitet képesek bennünk is felkelteni.
Jelentkezni az alábbi linken található JELENTKEZÉS gombra kattintva lehet.