www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1286 napja lejárt

Budapesti kereskedelmi irodával rendelkező nyomda- és csomagolástechnikai cég tapasztalattal rendelkező

értékesítőt

keres.

Feladatok:

  • csomagolóipari termék, szolgáltatás értékesítése
  • új üzleti lehetőségek felkutatása, kiépítése
  • folyamatos kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
  • árajánlatok készítése, szerződések kötése
  • kapcsolattartás a műszaki, gyártási területen dolgozó kollégákkal
  • jelentések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • céltudatos, eredményorientált, proaktív személyiség
  • ügyfél-centrikusság
  • kimagasló kommunikációs és értékesítési készségek
  • rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • közép- vagy felsőfokú végzettség
  • min 3 éves vállalati ügyfélkörnek történő értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • aktív középszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • német nyelvtudás
  • hasonló termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kreativitásnak helyt adó munkakörnyezet
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét referenciákkal és bérigényének megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő