www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 1297 napja lejárt

Cégünk a németországi Cab Gmbh&Co Kg. hivatalos magyarországi képviselete,  mely jelenleg Európa legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő és fejlesztő címkéző berendezés-gyártó cége. Fő tevékenységünk ezen berendezések forgalmazása, kellékanyag-ellátása, illetve szervizelése.  Bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat rólunk.

Csapatunk bővítéséhez most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Értékesítő

Főbb feladatok:

  • Potenciális új ügyfelek felkutatása telefonon keresztül
  • Kapcsolattartás meglevő partnerekkel
  • Vevők látogatása, helyszíni gépbemutatók, tárgyalások lebonyolítása
  • Szolgáltatások értékesítése, ajánlatok elkészítése
  • Az értékesítési folyamat végigkísérése, tanácsadás
  • Esetlegesen felmerülő problémák, reklamációk kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, motiválhatóság
  • Kudarctűrő képesség, monotonitástűrés
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban, gyakorlati nyelvtudás előnyben
  • B kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:

  • Bejelentett fix alapbér + kiemelkedő jutalék
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Béren kívüli juttatások (pl. céges autó, laptop)
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Kellemes munkakörnyezet

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő