x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Értékesítő

NORAUTO Hungary Kft.
Hozzáadva 2012.08.29.
Hirdetés azonosító: 432950
lejárt

A NORAUTO 10 országban jelen lévő, több mint 400 autóközpontot működtető autófelszerelés-, autóalkatrész-áruház és márkafüggetlen gyorsszerviz-hálózat.

A székesfehérvári Auchan bevásárlóközpont mellett található autóközpontunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Értékesítő

Feladatok:

  • termékek értékesítése
  • az ügyfelek színvonalas kiszolgálása
  • árurendelés
  • árukihelyezés
  • áruátvétel, leltározás

Elvárások:

  • minimum1-2 éves áruházi értékesítési tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • hétvégi munkavégzés
  • ügyfélközpontú szemléletmód
  • eredmény orientált
  • önálló munkavégzés
  • nyitott, kommunikatív személyiség, csapatszellem

Előny:

  • autóalkatrészek és autóelektronika ismerete

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • továbbfejlődési lehetőség
  • modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

A jelentkezéseket az alábbi postacímen vagy a lenti e-mail címen várjuk: Norauto Hungary Kft., 2010 Dunakeszi, Pallag u. 11.

Székesfehérvár
Kategória
Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat, Kereskedelem / Értékesítés
Minimális tapasztalat
1 év
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése