www.cvonline.hu

Értékesítő

A NORAUTO 10 országban jelen lévő, több mint 400 autóközpontot működtető autófelszerelés-, autóalkatrész-áruház és márkafüggetlen gyorsszerviz-hálózat.

A székesfehérvári Auchan bevásárlóközpont mellett található autóközpontunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Értékesítő

Feladatok:

  • termékek értékesítése
  • az ügyfelek színvonalas kiszolgálása
  • árurendelés
  • árukihelyezés
  • áruátvétel, leltározás

Elvárások:

  • minimum1-2 éves áruházi értékesítési tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • hétvégi munkavégzés
  • ügyfélközpontú szemléletmód
  • eredmény orientált
  • önálló munkavégzés
  • nyitott, kommunikatív személyiség, csapatszellem

Előny:

  • autóalkatrészek és autóelektronika ismerete

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • továbbfejlődési lehetőség
  • modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

A jelentkezéseket az alábbi postacímen vagy a lenti e-mail címen várjuk: Norauto Hungary Kft., 2010 Dunakeszi, Pallag u. 11.

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár