www.cvonline.hu

Értékesítő

A Femina Media értékesítő kollégát keres.

Feladatok:

  • a Femina.hu és Retikül.hu online médiafelületeinek értékesítése
  • kapcsolattartás meglévő ügyfélkörrel
  • új ügyfelek akvirálása
  • komplex ajánlatok elkészítése
  • prezentációk időpontjának megszervezése, majd azok megtartása
  • bevétel maximalizálása a legmagasabb ügyfél-elégedettség mellett
  • a kampányok teljes körű kezelése

Elvárások:

  • minimum 2 éves, a média bármely területén szerzett értékesítői tapasztalat
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • önálló gondolkodásmód
  • igényes, precíz, gyors és tervszerű munkavégzés
  • elkötelezett, talpraesett, lelkiismeretes, kitartó, terhelhető személyiség
  • az Office programok erős felhasználói szintű ismerete (gépírás előnyt jelent)
  • minimum középfokú angol/német nyelvtudás

Ha szeretnél egy fiatalos, profi csapat tagja lenni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, próbamunkádat a fizetési igényed megjelölésével együtt hozzánk.

A próbamunka leírása:

Válassz a KKV szektorból 10 potenciális hirdetőt, akik szerinted megjelenhetnek a Feminán termékükkel/szolgáltatásukkal, majd határozd meg, hogy adott hirdetőt a Femina melyik rovatában tudod elképzelni, és miért.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű

Napi munkaidő: teljes munkaidő (8 óra)

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest