www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.03.28.
Hirdetés azonosító: 1108266
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

ÉRTÉKESÍTŐ

VAN TAPASZTALATA KERESKEDELMI TERÜLETEN?
IGAZI ÉRTÉKESÍTŐ VÉNÁVAL RENDELKEZIK.

MEGBÍZÓNK:
Jelentős múltra visszatekintő műszaki cikkek kereskedelmével foglalkozó vállalat. Jellemző rá a családias hangulat és a vevőközpontúság. Magas szakértelmüknek és folyamatos bővülésüknek köszönhetően a nemzetközi piacon is jelen vannak, illetve magyaroroszágon is új üzletek megnyitására törekednek.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Magas szakértelemmel rendelkező csapat
  • Magyar tulajdonú vállalat
  • Családias, emberközpontú légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

FELADATAI LESZNEK:

  • Vásárlók magas szintű kiszolgálása, értékesítés.
  • Az üzlet rendben tartása, aktuális ár és marketing anyagok kihelyezése.
  • Áruátvétel, árukiadás.
  • Árufeltöltés és kihelyezés.

ÖNT KERESSÜK HA:

  • Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik.
  • Teljesítményorientált.
  • Kereskedelmi területen, értékesítésben szerzett tapasztalatot.
  • Rugalmas munkavégzési hajlandóság jellemzi.
  • Önállóan tud dolgozni.
  • Kiskereskedelemben szerzett tapasztalat, eladó tapasztalat előnyt jelent.

MUNKAVÉGZÉS  HELYE: Tököl

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya