www.cvonline.hu

Értékesítő

  • Frissítve 9 napja

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található a Dunára, Dunakanyarra, Fellegvárra néző panorámával.

Link megjelenítése

Új kollégát keresünk, jó hangulatú, lendületes csapatunkba, TELJES MUNKAIDŐRE

ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba.

Feladatok:

  • Árajánlatot kérő személyek, valamint törzsvendégek telefonos felkeresése,
  • Cégek megkeresés, előzetes érdeklődés alapján (lista feldolgozása, teljesen hideg hívásra NINCS szükség),
  • Törzsvendégekkel történő kapcsolattartás, céges rendezvények értékesítése
  • Recepciós munka támogatása, vendégek fogadása
  • Értékesítési partnerekkel való kapcsolattartás. Kontingens kezelés, számlázás, recepció munkájának felügyelete.

Elvárások:

  • Középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás, még egy nyelv ismerete előny
  • 3 éves értékesítői tapasztalat
  • HostWare szoftver ismerete
  • Office programok ismerete
  • Karizmatikusság, határozott fellépés
  • Eredményorientált hozzáállás, vezetői attitűd

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség vezetői feladatkörökbe
  • Bejelentett versenyképes fix fizetés+ havi prémium
  • Lehetőég fejlődő színvonalú szállodában történő munkavégzésre
  • Munkába járási, illetve igény esetén lakhatási támogatás

Várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye Visegrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Visegrád