www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 84 napja lejárt

Telekommunikációs partnercégünk megbízásából keresünk határozatlan idejű munkavégzéssel

Értékesítő munkatársat.

Feladatok:
  • Kisüzleti távközlési szolgáltatások értékesítése vállalati ügyfeleknek
  • Ajánlatok összeállítása, ártárgyalás, szerződéskötés
  • Értékesítési tervek teljesítése
  • Riportok, beszámolók készítése
Elvárások:
  • Minimum 1 év értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Határozott, udvarias fellépés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Lényegre törő, meggyőző kommunikációs készség
  • Gyakorlatias, műszaki és kereskedelmi érzékkel rendelkezik
Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem (fix+jutalék)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Továbblépési lehetőség

Előny:

Telekommunikációs piac ismerete

Üzleti szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat

B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése címre!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -