www.cvonline.hu

Értékesítő

  • Frissítve 24 napja

Értékesítő

kollégát keresünk

Az IDdesign Dánia egyik meghatározó lakberendezési áruház lánca, mely Dánián kívül 12 országban köztünk Magyarországon is franchise rendszerben működik, és mindenhol a piac meghatározó szereplője. Fiatal, dinamikus csapatunka keresünk kollégát értékesítő munkakörre a budapesti Váci úton illetve törökbálinti Maxcityben lévő bemutatótermeinkbe.

Feladatok:

  • Az IDdesign termékeinek megismerése, értékesítése
  • Árajánlatok elkészítése, áruérkezéssel, árazással kapcsolatos munkák segítése.
  • Árufeltöltés, címkézés, kihelyezés
  • Új ügyfelek tájékoztatása, kiszolgálása
  • Meglévő ügyfelekkel, partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás, adminisztrációs feladatok elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magas fokú kommunikációs, valamint jó analitikus- és problémamegoldó képesség
  • Dinamikus, lendületes személyiség
  • Motiválható, vezethető személyiség
  • Napi 10 órás munkavégzés, átlagosan heti 4 napban (hétvégén is)
  • Nyitott, segítőkész és kelleme megjelenésű

Előny:

  • Lakberendezés és bútor területén szerzett tapasztalat
  • Jó kapcsolati háló

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, stabil céges háttér
  • Növekvő jutalékos rendszer
  • Tagja lehet egy növekvő, elismert cégnek és egy kreatív csapatnak

Önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk, fizetés megjelöléssel.

Munkavégzés helye Budapest és Törökbálint
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Törökbálint