www.cvonline.hu

Értékesítő

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.31.
Jelentkezési határidő: 2016.12.13.
Hirdetés azonosító: 1089990

Értékesítő

Megbízónk a logisztikai szolgáltatások piacán sikeresen működő, több mint 25 éve dinamikusan fejlődő cégcsoport. Országos irodahálózattal, 170.000 m2-t meghaladó fedett raktárkapacitással, 100-nál több közúti gépjárművel, rugalmasan és magas minőséggel áll a megbízók rendelkezésére.
Szolgáltatásaik, ügyfélkörük kibővítésére keresnek értékesítő munkatársat a már meglévő csapatba.

Feladatok:

- új piaci lehetőségek feltárása
- új vevők felkutatása, hosszú távú kapcsolatok kialakítása
- meglévő partnerkapcsolatok ápolása
- ügyféllátogatások
- kitűzött értékesítési célok elérése
- ügyféladatbázis összeállítása, vevői információk gyűjtése
- ajánlatok készítése

Elvárások:

- minimum 3 éves értékesítésben, sales-ben szerzett tapasztalat
- felsőfokú végzettség (logisztika előny, de nem feltétel)
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- előny a logisztikai területen szerzett tapasztalat, de nem feltétel
- kiváló kapcsolatteremtő és szervező készség
- jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
- határozott fellépés
- megbízhatóság
- tárgyalástechnikai ismeretek, prezentációs készség
- felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag (alapbér és jutalék, vállalati gépkocsi)
- nagy múltú, stabil cégcsoport
- folyamatosan fejlődő szervezeti kultúra
- biztos hátterű vállalat, szakmai fejlődési lehetőséggel

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a