www.cvonline.hu
Értékesítő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1087182
lejárt

Fém felületkezeléssel foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör látogatása, új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • Projektfeladatok, tevékenységek támogatása, koordinálása
  • Vevő igényéhez igazodó optimális megoldások kidolgozása
  • Ártárgyalások kezdeményezése, vevőgondozás
  • Kapcsolattartás az illetékes munkatásakkal
  • Vásárokon, értekezleteken, konferenciákon való részvétel, prezentációk tartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Értékesítésben szerzett több éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office magabiztos használata
  • Rendszeres utazásokra való hajlandóság (országosan, illetőleg Ausztriában)

Előny:

  • Fémipari és felületkezelési ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Alapfizetés + jutalék
  • Cafeteria
  • Céges autó (próbaidő után)

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.