www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 335 napja lejárt

ELMARK HOLDING SE

Az ELMARK HOLDING több mint 10 országban képviselettel rendelkező, dinamikusan fejlődő cégcsoport. A cégcsoport kisfeszültségű energiaelosztási és világítástechnikai területen rendelkezik széles termékportfólióval.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Értékesítő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Villamossági nagykereskedések és szakkereskedések látogatása
  • Rendszeres partnerlátogatás során meglévő ügyfelek szakmai támogatása, promóciók és új termékek bemutatása
  • Új kapcsolatok felkutatása, új szerződések kötése
  • Heti terv és beszámoló készítés az ügyvezető igazgató felé
  • Konkurencia figyelés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 3 év értékesítőként szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkára és önszervezésre való készség és tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Aktív angol nyelvtudás (beszámolók a vezetőség felé angolul történnek)

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Villamosipari vagy elektronikai tanulmányok vagy végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer használatából fakadó tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Laptop, mobiltelefon, céges autó
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai támogatás
  • Nemzetközi karrier lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő környezet
  • Stabil nagyvállalati háttér

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, Budafoki út 183.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Magyar