www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 103 napja lejárt

Az OtthonDepo.hu

értékesítőt

keres a Lurdy-házban már működő bemutatótermébe,
valamint a HOME center –ben hamarosan nyíló ÚJ üzletébe

Az OtthonDepo.hu építőanyagokkal és lakberendezési cikkekkel foglalkozó webáruház, ahol minden otthon felépítéséhez és felújításához szükséges termékek széles választéka várja az érdeklődőket: csempék, padlólapok, szaniterek, csaptelepek, lámpák és egyéb építőanyagok. Az OtthonDepo.hu a stabil hátterű 26 éves Kovács Tüzép Kft tulajdona. A vállalkozás több mint 50 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzleteit és webáruházát.
Az OtthonDepo.hu az “Év Internetes Kereskedője” szavazásán 2016-ban bekerült a legjobb 10 közé a nagyvállalati kategóriában.

A OtthonDepo.hu a budapesti üzleteibe olyan értékesítő munkatársat keres, aki nem csak ügyfeleink igényeit méri fel, hanem saját ötleteivel és elképzeléseivel segíti, hogy üzletünk magasabb forgalmat érjen el, illetve hogy vásárlóink elégedetten távozzanak és térjenek vissza hozzánk.

Feladatok:

  • vevők kiszolgálása, tanácsadás
  • az alapválaszték mellett a kapcsolódó termékek értékesítése
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • áruvédelem a bemutatóteremben

A nálunk dolgozó munkatársak ezért szeretnek nálunk dolgozni:

  • ”A csapat szuper, nagyon szeretünk együtt dolgozni, mindig jó a hangulat.”
  • ”Egy folyamatosan fejlődő cégben személyes kompetenciáink is fejlődnek.”
  • ”Jó ár-érték arányú termékeket forgalmazunk, ez megkönnyíti munkánkat.”
  • ”A feladatok összetettek, így nem monoton a munkánk.”
  • ”Csak egészséges rivalizálás van, mindenben segítjük egymást.”
  • ”Folyamatosak a képzések.”
  • ”Elégedettek vagyunk a bérezési rendszerrel.”
  • ”Pozitív visszajelzéseket kapunk a vásárlóktól.”
  • ”Kulturált tiszta a környezet.”

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kereskedelmi érzék
  • igény a sikerre az értékesítésben
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • vevőközpontúság, megbízhatóság, rugalmasság, kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • fürdőszoba- vagy építőanyag-kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • lakberendezői végzettség
  • Word, Excel ismeret

Amit kínálunk:

  • dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • stabil hátterű munkáltató (26 éves múlt)
  • felvételt követően betanulás és további képzések
  • egyéni forgalomhoz kialakított premizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:
Lurdy-ház, Budapest, IX. kerület,Könyves Kálmán krt. 12-14. és Budapest, XVII. kerület, Pesti út 237.

Jelentkezésében kérem jelölje meg melyik üzletünkbe pályázik!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő