www.cvonline.hu

Értékesítő

  • A hirdetés 382 napja lejárt

Célod, hogy a munkádban használd eddig megszerzett szakmai tapasztalatodat, ill. nyelvi tudásodat?
Elsődlegesen nemzetközi ügyfeleket kiszolgáló professzionális, kiemelkedően fejlődő vállalat bővíti telephelyét és csapatát, ahová

Értékesítő

munkatársat keresünk modern, budaörsi irodánkba.

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Esetenként, partnereink személyes megkeresése
  • Értékesítés
  • Fuvarszervezői folyamatok támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Cégünk, különböző rendezvényeken való képviselete

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos német, román, vagy szlovák nyelvtudás. (Előnyt jelent az angol középszintű nyelvtudás.)
  • Jó kommunikációs készség
  • Tanulási hajlandóság
  • Dinamikus személyiség, kiváló szervezői készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Budaörs

A kiválasztást a humanplus végzi az Imex Trans Hungary Kft. részére.
Jelentkezés módja, a "Jelentkezés" gombra kattintva küldheti el pályázatát.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Román, Szlovák